<?xml version="1.0" encoding="UTF-8"?>
<rss version="2.0"
	xmlns:content="http://purl.org/rss/1.0/modules/content/"
	xmlns:wfw="http://wellformedweb.org/CommentAPI/"
	xmlns:dc="http://purl.org/dc/elements/1.1/"
	xmlns:atom="http://www.w3.org/2005/Atom"
	xmlns:sy="http://purl.org/rss/1.0/modules/syndication/"
	xmlns:slash="http://purl.org/rss/1.0/modules/slash/"
	>

<channel>
	<title>pécsi használt könyvek – Online Antikvárium &#187; Stephen King</title>
	<atom:link href="http://hasznaltkonyvek.com/category/stephen-king/feed/" rel="self" type="application/rss+xml" />
	<link>http://hasznaltkonyvek.com</link>
	<description>magyar, angol és német nyelvű használt könyvek, műszaki és tankönyvek kedvező áron</description>
	<lastBuildDate>Mon, 07 May 2012 15:53:43 +0000</lastBuildDate>
	<language>en</language>
	<sy:updatePeriod>hourly</sy:updatePeriod>
	<sy:updateFrequency>1</sy:updateFrequency>
	<generator>http://wordpress.org/?v=3.1.3</generator>
		<item>
		<title>[eladva] Stephen King: Needful Things</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-needful-things/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-needful-things/#comments</comments>
		<pubDate>Sun, 08 Aug 2010 15:00:26 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[angol]]></category>
		<category><![CDATA[eladva]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=1473</guid>
		<description><![CDATA[Stephen King: Hasznos holmik]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><span style="text-decoration:underline;">ELADVA!</span></span></h4>
<table border="0" cellpadding="6" align="center">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="többször olvasott – átlagosan kopott/gyűrött" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/3.gif" alt="***" /></td>
<td rowspan="7"><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Needful_Things" target="_blank"><img class="shadow_flat" style="border:1px solid #000000;" title="Stephen King: Needful Things" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/needful-things-xs.jpg" alt="Stephen King: Needful Things" /></a></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>790</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1991</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>angol</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>New English Library</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>0-450-57458-X</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><span id="more-1473"></span><br />
<h3>Fülszöveg:</h3>
<p style="text-align:center;">There was a new shop in town.</p>
<p style="text-align:center;">Run by a stranger.</p>
<p style="text-align:center;">Needful Things, the sign said. The oddest name. A name that caused some gossip and speculation among the good folks of Castle Rock, Maine, while they waited for opening day.</p>
<p style="text-align:center;">Eleven-year-old Brian Rusk was the first customer and he got just what he wanted, a very rare 1956 Sandy Koufax baseball card. Signed.</p>
<p style="text-align:center;">Cyndi Rose Martin was next. A Lalique vase. A perfect match for her living room decor.</p>
<p style="text-align:center;">Something for everyone.<br />
Something you really had to have.<br />
And always at a price you could just about afford. The cash price that is.</p>
<p style="text-align:center;">Because there was another price.<br />
There always is when your heart&#8217;s most secret, true desire is for sale&#8230;
</p>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-needful-things/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>1</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Stephen King: Ezüst pisztolygolyók</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-ezust-pisztolygolyok/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-ezust-pisztolygolyok/#comments</comments>
		<pubDate>Sat, 07 Aug 2010 14:00:45 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[1000 Ft]]></category>
		<category><![CDATA[magyar]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=1247</guid>
		<description><![CDATA[A hold minden lelkes, avatott vagy amatőr bámulójának feltűnhetett, hogy jó néhány pontatlanságot engedtem meg magamnak a történet elképzelt ideje, az 1984-es év holdciklusait illetően. Ezúton üzenem azon kedves olvasóimnak, akik talán azt gondolják, hogy jobb nem jutott eszembe, hogy de igen... csak túlságosan nagy volt a kísértés, és nem tudtam neki ellenállni. -Stephen King]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><strong>Ár: 1000 Ft —</strong></span> <a href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-ezust-pisztolygolyok#respond" title="Ugrás a kommentekhez"><span style="text-decoration:underline;">ÉRDEKEL!</span></a></h4>
<table border="0" cellpadding="6" align="center">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="többször olvasott – átlagosan kopott/gyűrött" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/3.gif" alt="***" /></td>
<td rowspan="7"><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Ezüst_pisztolygolyók" target="_blank"><img class="shadow_flat" style="border:1px solid #000000;" title="Stephen King: Ezüst pisztolygolyók" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/ezust-pisztolygolyok-xs.jpg" alt="Stephen King: Ezüst pisztolygolyók" /></a></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>126</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1983</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>magyar</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>Ararát</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>963-02-7402-7</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><span id="more-1247"></span><br />
<h3>Fülszöveg:</h3>
<p>A hold minden lelkes, avatott vagy amatőr bámulójának feltűnhetett, hogy jó néhány pontatlanságot engedtem meg magamnak a történet elképzelt ideje, az 1984-es év holdciklusait illetően. Ezúton üzenem azon kedves olvasóimnak, akik talán azt gondolják, hogy jobb nem jutott eszembe, hogy de igen&#8230; csak túlságosan nagy volt a kísértés, és nem tudtam neki ellenállni.</p>
<p style="text-align:right;"><em>Stephen King</em></p>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-ezust-pisztolygolyok/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Stephen King: It</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-it/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-it/#comments</comments>
		<pubDate>Wed, 04 Aug 2010 12:00:12 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[500 Ft]]></category>
		<category><![CDATA[angol]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=1421</guid>
		<description><![CDATA[DERRY: A small city in Maine, a place as hauntingly familiar as your own hometown. Only in Derry the haunting is real....

They were seven teenagers when they first stumbled upon the horror. Now they were grown-up men and women who had gone out into the big world to gain success and happiness. But none of them could withstand the force that drew them back to Derry to face the nightmare without an end, and the evil without a name....]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><strong>Ár: 500 Ft —</strong></span> <a href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-it#respond" title="Ugrás a kommentekhez"><span style="text-decoration:underline;">ÉRDEKEL!</span></a></h4>
<table align="center" cellpadding="6">
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="szamárfüles – többször olvasott/megsárgult lapok" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/2.gif" alt="**" /></td>
<td rowspan="7"><a href="http://en.wikipedia.org/wiki/It_(novel)" target="_blank"><img class="shadow_flat" style="border:1px solid #000000;" title="Stephen King: It" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/it-xs.jpg" alt="Stephen King: It" /></a></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>1093</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1982</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>angol</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>Signet</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>0-451-16951-4</td>
</tr>
</table>
<p><span id="more-1421"></span><br />
<h3>Fülszöveg:</h3>
<p>DERRY: A small city in Maine, a place as hauntingly familiar as your own hometown. Only in Derry the haunting is real&#8230;.</p>
<p>They were seven teenagers when they first stumbled upon the horror. Now they were grown-up men and women who had gone out into the big world to gain success and happiness. But none of them could withstand the force that drew them back to Derry to face the nightmare without an end, and the evil without a name&#8230;.</p>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-it/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>1</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Stephen King: Christine</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-christine/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-christine/#comments</comments>
		<pubDate>Fri, 30 Jul 2010 12:00:27 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[500 Ft]]></category>
		<category><![CDATA[magyar]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=1163</guid>
		<description><![CDATA[Ár: 500 Ft — ÉRDEKEL! Állapot: Oldalszám: 551 Kiadás éve: 1989 Kötés: puha Nyelv: magyar Kiadó: Árkádia ISBN: 963-307-144-5 Fülszöveg: A szerelem öl, butít és nyomorba dönt – szokták mondani a sokat tapasztalt öregek, s ilyenkor általában egy bomba jó nőre gondolnak, aki tönkretett egy szerencsétlen, jobb sorsra érdemes férfiút. De mi van akkor, ha [...]]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><strong>Ár: 500 Ft —</strong></span> <a href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-christine#respond" title="Ugrás a kommentekhez"><span style="text-decoration:underline;">ÉRDEKEL!</span></a></h4>
<table align="center" cellpadding="6">
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="szamárfüles – többször olvasott/megsárgult lapok" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/2.gif" alt="**" /></td>
<td rowspan="7"><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Christine_(regény)" target="_blank"><img class="shadow_flat" style="border:1px solid #000000;" title="Stephen King: Christine" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/christine-xs.jpg" alt="Stephen King: Christine" /></a></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>551</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1989</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>magyar</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>Árkádia</td>
</tr>
<tr valign="top">
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>963-307-144-5</td>
</tr>
</table>
<p><span id="more-1163"></span><br />
<h3>Fülszöveg:</h3>
<p>A szerelem öl, butít és nyomorba dönt – szokták mondani a sokat tapasztalt öregek, s ilyenkor általában egy bomba jó nőre gondolnak, aki tönkretett egy szerencsétlen, jobb sorsra érdemes férfiút. De mi van akkor, ha egy szerencsétlen, jobb sorsra érdemes férfiú – pontosabban kamasz fiú – szerelmének tárgya egy ócska, kimustrált, csupa rozsda autó? Egy húszéves, egykor ragyogó szépségű s még mindig elbűvölő alakú 1958-as Plymouth Fury, „akit” ráadásul Christine-nek hívnak? Nos, miután Arnie Cunningham libertyville-i középiskolás diák első látásra fülig beleszeret Christine-be, s őrülten, elvakultan, a végsőkre elszántan szembefordul szüleivel, egyetlen barátjával, sőt egyetlen barátnőjével is, hogy megszerezhesse, illetve megtarthassa „őt”, a tétel minden kétséget kizáróan erre az esetre is igaz. Bonyolítja a helyzetet, hogy Christine nem közönséges autó. Arnie barátnője szerint egy féltékeny, vérszomjas dög, aki mindenkit elüldöz a fiú mellől. S valóban, ahogy Arnie-nak sikerül üzemképes állapotba hoznia Christine-t, egyre-másra rejtélyes módon és bestiális kegyetlenséggel elkövetett gyilkosságok bolydítják fel a kisváros békés mindennapjait. Bizonyítékok hiányában tétován tapogatózik a nyomozótiszt. Bizonytalan sejtésekkel viaskodik a jó barát, Dennis Guilder és a barátnő, Leigh Cabot is, akiket az egyre megfoghatatlanabbá váló szörnyű események magától értetődő természetességgel sodornak egymás karjaiba. Érzéki csalódás, a képzelet játéka csupán vagy valóság az az oszladozó hulla szagára emlékeztető bűz, amely hol halványabban, hol orrfacsaró módon Christine-ből árad? S vajon mi okozza azt az ijesztő változást, ami Arnie megjelenésében és viselkedésében végbemegy, attól kezdve, hogy Christine-t magáénak tudhatja? Talány és meghatározhatatlan rettegés mesteri adagolásával tartja fogva az olvasót a kitűnő amerikai író, akinek már korábbi regénye, a <em>Ragyogás</em> is nagy sikert aratott.</p>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-christine/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Stephen King: Tortúra</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-tortura/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-tortura/#comments</comments>
		<pubDate>Fri, 03 Jul 2009 14:00:44 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[500 Ft]]></category>
		<category><![CDATA[magyar]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=819</guid>
		<description><![CDATA[Ár: 500 Ft — ÉRDEKEL! Állapot: Oldalszám: 447 Kiadás éve: 1990 Kötés: puha Nyelv: magyar Kiadó: Árkádia ISBN: 963-307-161-5 A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.(külső hivatkozás, új ablakban) Fülszöveg: Paul Sheldon sikeríró, a szépkeblű közönség bálványa befejezi legújabb és legjobb regényét, minek örömére jól benyakal, s kábán autóba vágja magát. Egy veszélyes útkanyarban utoléri [...]]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><strong>Ár: 500 Ft —</strong></span> <a href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-tortura#respond" title="Ugrás a kommentekhez"><span style="text-decoration:underline;">ÉRDEKEL!</span></a></h4>
<p><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Tortúra_(regény)" target="_blank"><img class="shadow_flat" class="alignright" style="border:1px solid #000000;" title="Stephen King: Tortúra – A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről (külső hivatkozás, új ablakban)." src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/tortura-xs.jpg" alt="Stephen King: Tortúra – A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről (külső hivatkozás, új ablakban)." /></a></p>
<table border="0" cellpadding="6">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="többször olvasott – átlagosan kopott/gyűrött" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/3.gif" alt="***" /></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>447</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1990</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>magyar</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>Árkádia</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>963-307-161-5</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><span id="more-819"></span>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
<h3>Fülszöveg:</h3>
<p>Paul Sheldon sikeríró, a szépkeblű közönség bálványa befejezi legújabb és legjobb regényét, minek örömére jól benyakal, s kábán autóba vágja magát. Egy veszélyes útkanyarban utoléri az észak-amerikai Sziklás-hegységben nem ritka hóvihar.</p>
<p>Isten háta mögötti, magányos tanyaházából bevásárolni indul kisteherautóján Annie Wilkes, a Sheldon-regények könnyes rajongója. Az árokba borult autóroncsban kedvenc szerzőjére ismer, kinek tört-zúzott testében alig pislákol az élet.</p>
<p>Kihúzza az árokból.</p>
<p>Hazaviszi.</p>
<p>Életre kelti.</p>
<p>Új Sheldon-regényt akar. Csak magának.</p>
<p>Mindenáron.</p>
<p>HÖLGYEM!</p>
<p>URAM!</p>
<p>E REGÉNY OLVASÁSÁHOZ CSAK AKKOR FOGJON HOZZÁ, HA MEGBIZONYOSODOTT RÓLA, HOGY LEGALÁBB A SZOMSZÉDJA OTTHON TARTÓZKODIK.</p>
<p>HIÁBA VANNAK KÖTÉLBŐL AZ IDEGEI.</p>
<p>MAJD MEGLÁTJA.</p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-tortura/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Stephen King: A rémkoppantók</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-a-remkoppantok/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-a-remkoppantok/#comments</comments>
		<pubDate>Wed, 01 Jul 2009 14:00:46 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[700 Ft]]></category>
		<category><![CDATA[magyar]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=811</guid>
		<description><![CDATA[Ár: 700 Ft — ÉRDEKEL! Állapot: Oldalszám: 954 Kiadás éve: 1992 Kötés: puha Nyelv: magyar Kiadó: Árkádia ISBN: 963-7503-11-0 Fülszöveg: Roberta Andersen westernírónő a Haven kisváros peremén fekvő birtokán él visszavonultan. Egy szép napon erdejében sétálva megbotlik egy földből kiálló fémdarabban. Az objektum holmi ráncigálásra meg se moccan: Roberta ásni kezd, és lassacskán kiderül, hogy [...]]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><strong>Ár: 700 Ft —</strong></span> <a href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-a-remkoppantok#respond" title="Ugrás a kommentekhez"><span style="text-decoration:underline;">ÉRDEKEL!</span></a></h4>
<p><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/A_rémkoppantók" target="_blank"><img class="shadow_flat" class="alignright" style="border:1px solid #000000;" title="Stephen King: A rémkoppantók" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/a-remkoppantok-xs.jpg" alt="A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről (külső hivatkozás, új ablakban)." /></a></p>
<table border="0" cellpadding="6">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="többször olvasott – átlagosan kopott/gyűrött" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/3.gif" alt="***" /></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>954</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1992</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>magyar</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>Árkádia</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>963-7503-11-0</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><span id="more-811"></span><br />
<h3>Fülszöveg:</h3>
<p>Roberta Andersen westernírónő a Haven kisváros peremén fekvő birtokán él visszavonultan. Egy szép napon erdejében sétálva megbotlik egy földből kiálló fémdarabban. Az objektum holmi ráncigálásra meg se moccan: Roberta ásni kezd, és lassacskán kiderül, hogy egy gigantikus, széle, hossza nincs űrhajószerű test rejtőzik a mélyben. Az ásás a szenvedélyévé válik, ami nem csoda – a hajóból áradó sugárzás különös hatással van azokra, akik a bűvkörébe jutnak. Az írónő sorra-rendre elveszti fogait, csillapíthatatlan vérzése támad, öreg kutyájának a szeméről visszahúzódik a hályog, mi több, a hűséges jószág a fiatalodás csalhatatlan jeleit mutatja. Az eleddig műszaki antitalentum Roberta fantasztikus technikai sugallatokra lesz fogékony, de nem csak ő&#8230;</p>
<p>A fura tárgynak minél nagyobb része szabadul ki a földből, a kisváros annál több lakóján ütnek ki a vészes tünetek. Egy féltékeny asszony először férjével, majd magával végez egy hadiipari kutatóintézetnek is becsületére váló szerkentyűvel, egy kisfiú amatőr bűvészkedés közben eltünteti szeretett kisöccsét, a kisváros rokonszenves, köztiszteletnek örvendő rendőrnője önmagát robbantja fel, amikor megpróbál hírt adni a Havenben történő dolgokról a külvilágnak… amelyet azonban csak jóval később, egy váratlan katasztrófa késztet cselekvésre.</p>
<p>A világhírű amerikai horrorszerzőnek számos könyve jelent már meg magyarul, többek között <em>A ragyogás</em>, a <em><a title="Stephen King: Christine" href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-christine/" target="_blank">Christine</a></em>, a <em><a title="Stephen King: Tortúra" href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-tortura/" target="_blank">Tortúra</a></em> és a <em>Borzalmak városa</em>.</p>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-a-remkoppantok/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
		<item>
		<title>Stephen King: Cujo</title>
		<link>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-cujo/</link>
		<comments>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-cujo/#comments</comments>
		<pubDate>Tue, 23 Jun 2009 14:00:57 +0000</pubDate>
		<dc:creator>pécsi használt könyvek</dc:creator>
				<category><![CDATA[Stephen King]]></category>
		<category><![CDATA[500 Ft]]></category>
		<category><![CDATA[magyar]]></category>

		<guid isPermaLink="false">http://hasznaltkonyvek.wordpress.com/?p=778</guid>
		<description><![CDATA[Ár: 500 Ft — ÉRDEKEL! Állapot: Oldalszám: 359 Kiadás éve: 1989 Kötés: puha Nyelv: magyar Kiadó: Maecenas ISBN: 963-7425-17-9 A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.(külső hivatkozás, új ablakban)]]></description>
			<content:encoded><![CDATA[<h4 style="text-align:center;"><span style="color:#ff0000;"><strong>Ár: 500 Ft —</strong></span> <a href="http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-cujo#respond" title="Ugrás a kommentekhez"><span style="text-decoration:underline;">ÉRDEKEL!</span></a></h4>
<p><a href="http://hu.wikipedia.org/wiki/Cujo_(regény)" target="_blank"><img class="shadow_flat" class="alignright" style="border:1px solid #000000;" title="A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről (külső hivatkozás, új ablakban)." src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/thumbnails/cujo-xs.jpg" alt="A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről (külső hivatkozás, új ablakban)." /></a></p>
<table border="0" cellpadding="6">
<tbody>
<tr>
<td><strong>Állapot:</strong></td>
<td><img title="többször olvasott – átlagosan kopott/gyűrött" src="http://hasznaltkonyvek.com/wp-content/images/3.gif" alt="***" /></td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Oldalszám:</strong></td>
<td>359</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadás éve:</strong></td>
<td>1989</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kötés:</strong></td>
<td>puha</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Nyelv:</strong></td>
<td>magyar</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>Kiadó:</strong></td>
<td>Maecenas</td>
</tr>
<tr>
<td><strong>ISBN:</strong></td>
<td>963-7425-17-9</td>
</tr>
</tbody>
</table>
<p><span id="more-778"></span></p>
<p style="text-align:center;"><small><em>A borítóra kattintva bővebben olvashat a könyvről.<br />(külső hivatkozás, új ablakban)</em></small></p>
]]></content:encoded>
			<wfw:commentRss>http://hasznaltkonyvek.com/stephen-king-cujo/feed/</wfw:commentRss>
		<slash:comments>0</slash:comments>
		</item>
	</channel>
</rss>
